DJ Daro – Doświadczenie i uśmiech na twarzy. DJ wesele śląsk!

Serdecznie witam Państwa na mojej stronie internetowej. W kilku słowach pragnę się przedstawić, aby ułatwić Państwu wybór dobrego DJ’a na Państwa przyjęcie.

DJ Daro Dariusz Reder tel. 503734529 – jestem DJ’em, Konferansjerem, założycielem marki 3DJ, prowadzę imprezy od ponad 15-stu lat i z doświadczenia wiem, że należy obserwować to, co dzieje się na parkiecie by każdym kolejnym utworem zachęcać gości do wspólnej zabawy. Doświadczenie zdobyte w wieloletniej obsłudze imprez daje gwarancję udanego, profesjonalnie poprowadzonego wesele czy też każdego innego przyjęcia. Dzięki praktyce zdobytej podczas pracy w radiu, mój głos oraz prezencja wyjątkowo korzystnie wpływają na kontakt z gośćmi weselnymi. Wiem też, że wesele to radosny dzień, więc z przyjemnością i uśmiechem na twarzy pragnę dla Państwa pracować 🙂

Setki zadowolonych klientów, sprzęt najwyższej jakości oraz otwarta postawa na drugiego człowieka pozwoliły mi stać się jednym z częściej wybieranych DJ’i na rynku.

Od kilku lat prowadzę także firmę – projekt 3 DJ, który zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju przyjęć i festynów. Osobna gałąź firmy obsługuje animację przeznaczone dla najmłodszych uczestników przyjęć – czyli dzieci.

W swojej bogatej karierze zagrałem setki imprez, zawsze zyskując pozytywne opinie swoich klientów, czego dowodem są wystawione referencje. Moją główną cechą jest chęć służby moim klientom poprzez swoją profesjonalną pracę.

Jeśli jesteś zainteresowany oprawą muzyczną zapraszam do działu „Wesela”. Wśród wielu udogodnień oferuję obsługę dwuosobową z pakietem atrakcji dla dzieci oraz oświetleniem dekoracyjnym sali. Jest także możliwa obsługą w języku angielskim.

Zapraszam do współpracy!

PROMOCJA: Wesele w tygodniu Lipiec/Sierpieni -30%!!

Tagi: Dj śląsk, DJ Daro, dj wesele slask, dj wesele śląsk

3 DJ Daro - DJ na wesele, konferansjer